Basında AKKİM

Akkim, Tissue World Fuarı’na Katıldı

  • 30 Ocak 2021
Akkim, Tissue World Fuarı’na Katıldı

Temizlik kâğıdı sektöründe, tüm dünyadan önde gelen şirketleri ağırlayan Tissue World, bu yıl ikinci kez İstanbul’da gerçekleştirildi. Akkim, Tissue World İstanbul 2016’da kağıt kimyasalları ve yeni yatırımı Ultrafiltrasyon Modülü ile yer aldı.

27-29 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Tissue World, sektör tedarikçilerinin yanı sıra çok sayıda temizlik kağıdı üreticisini de ağırladı. Bu yıl sadece bir fuar olarak değil, zengin bir konferans içeriğiyle de sektöre hizmet sunan Tissue World İstanbul, Doğu Avrupa’dan, Rusya’ya, Bağımsız Devletler Topluluğu’ndan (BDT), Orta Doğu ve Orta Asya’ya kadar geniş bir coğrafyada iş yapan kağıt kimyasalları profesyonellerini bir araya getirdi.

Türkiye’de tek çatı altında farklı sektörlere yönelik çok çeşitli kimyasallar üreten ender firmalardan biri olan Akkim, kâğıt ve su kimyasalları alanında da geniş bir ürün yelpazesine sahip. Akkim Ar-Ge Merkezi’nde temizlik kâğıdı sektörünün yanı sıra geri dönüşümlü kâğıt sektörü için de yeni ürün geliştirme çalışmaları sürmektedir.

Akkim, fuardaki standında, dünyanın bir çok yerinden gelen ziyaretçilerine kağıt ve su kimyasalları ile Ultrafiltrasyon Modülünü tanıttı.