Hediye Kabul Etme ve Verme Politikası1. Akkök Grubu çalışanları, görev yaparken, tarafsızlıklarını, performanslarını, karar almalarını etkileyen veya etkileme ihtimali bulunan, ekonomik değeri olan ya da olmayan hiçbir menfaat ve hediyeyi almaz.

2. Akkök Grubu Çalışanları;

  • Kamuoyu tarafından öğrenilmesinin Şirketi zor durumda bırakabileceği, yürürlükteki mevzuata aykırılık teşkil edebilecek, rüşvet veya komisyon olarak algılanabilecek veya herhangi bir iş yürütmede ayrıcalıklı muameleye karşılık olabilecek hediyeler ve eğlence etkinlikleri teklif veya kabul etmez. ( Bununla birlikte, bir müşteri veya tedarikçi ile arasıra yapılan iş yemekleri vb iş dünyasında genel kabul görmüş sosyal etkinliklere katılınması bu kapsamda değerlendirilmez.)
  • Nakit veya hediye çekleri gibi nakde eş değer herhangi bir hediye asla teklif veya kabul etmez.
  • Para dışında alınan diğer hediyeler, menfaatler, tatiller ve indirimlerin, hediyeyi veren kişi/kurum bazında yıllık toplam değeri 300 TL'yi geçmez. Aksi durum, Şirket Üst Yönetiminin onayına tabidir.
  • Cinsel içerikli veya başka bir şekilde uygunsuz eğlence etkinlikleri teklif veya kabul etmez.
Ak-Kim'de SürdürülebilirlikAk-Kim'de Sürdürülebilirlik
 

Ak-Kim Kimya, çevre ve yeryüzündeki tüm insanların yaşam kalitesini koruyarak ekonomik büyüme ve refah seviyesini yükseltmeyi hedefleyen, sürdürülebilir kalkınmayı önemseyen bir kurum olmuştur. Bu sebeple kurulduğu günden bugüne geliştirdiği yenilikçi ürünler ile hem insana hem de çevreye faydalı olabilecek çözümler sunmak için çalışmaktadır.

 Ak-Kim Kurumsal Video

Ak-Kim Avrupa’da şirket satın aldı
 

Ak-Kim, yıllık 20 milyon Euro ciroya sahip Alman kimya şirketi Dinox’u satın aldı. Ak-Kim Genel Müdürü Onur Kipri Dinox’un satın alınmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Ak-Kim’in ürünlerini tüm Avrupa’ya satan Dinox’un satın alınması işlemini tamamladık. Böylece Avrupa pazarına ve müşterilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz" dedi.

Ak-Kim Kimya, Gizem Frit ile büyüyor

Ak-Kim Kimya, dünyanın en büyük emaye ve seramik frit üreticilerinden biri olan Gizem Frit’i satın alarak, üretim ve hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor.

 Ak-Kim Ebülten
Aylık Bültenlerimizin e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız buraya tıklayın.

Bilgi Toplumu Hizmetleri