Onur Kipri Köşe Yazısı

2018 yılının ilk yarısını çok heyecanlı ve hareketli bir şekilde geride bıraktık.

Laboratuvarlar Bölüm Yöneticisi Elmas Topçu Röportaj

Bugün Laboratuvarlar Bölüm Yöneticisi olarak görevini sürdüren Elmas Topçu ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Laboratuvarlar Birim Yöneticisi Umut Baştürk Röportaj

10 yıllık ilaç sektörü deneyiminin ardından, üniversite yıllarındaki hayalini gerçekleştirerek Ak-Kim ailesine katılan Umut Baştürk ile kalite kontrolü her yönüyle konuştuk.

Serap Kurt Röportaj

Laborant olarak çalışmalarını ilk günkü titizlikle sürdüren Serap Kurt, Ak-Kim’de 26’ncı yılını yaşıyor.

Ahmet Emin Başar Röportaj

Güney Ak-Kim Merkez Laboratuvar’da görev alan Ahmet Emin Başar, 27 yıldır iş yaşamını sürdürdüğü Ak-Kim’de geçen yıllarını, duygularını ve gelecek hayallerini aktardı.

Erkan Ulusoy Röportaj

Ak-Kim’de geçirdiği 24 yıl boyunca şirketin pek çok değişimine tanıklık eden ve bu yapının çalışanlara önemli katkılar sağladığını belirten Erkan Ulusoy, sorularımızı içtenlikle yanıtladı.

Kudret Öztürk Röportaj

Kudret Öztürk, Ak-Kim’e yürekten bağlı biri. Kimyayı nasıl hayatın her alanında algılıyorsa, Ak-Kim’i de aynı şekilde günlük hayatın her aşamasında yaşıyor ve gururla şöyle diyor: “Biz kalitenin müşterinin gülen yüzü olduğunu benimseyen bir şirketin üyesiyiz.”

Ak-Kim'de SürdürülebilirlikAk-Kim'de Sürdürülebilirlik
 

Ak-Kim Kimya, çevre ve yeryüzündeki tüm insanların yaşam kalitesini koruyarak ekonomik büyüme ve refah seviyesini yükseltmeyi hedefleyen, sürdürülebilir kalkınmayı önemseyen bir kurum olmuştur. Bu sebeple kurulduğu günden bugüne geliştirdiği yenilikçi ürünler ile hem insana hem de çevreye faydalı olabilecek çözümler sunmak için çalışmaktadır.

 Ak-Kim Kurumsal Video

Ak-Kim Avrupa’da şirket satın aldı
 

Ak-Kim, yıllık 20 milyon Euro ciroya sahip Alman kimya şirketi Dinox’u satın aldı. Ak-Kim Genel Müdürü Onur Kipri Dinox’un satın alınmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Ak-Kim’in ürünlerini tüm Avrupa’ya satan Dinox’un satın alınması işlemini tamamladık. Böylece Avrupa pazarına ve müşterilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz" dedi.

Ak-Kim Kimya, Gizem Frit ile büyüyor

Ak-Kim Kimya, dünyanın en büyük emaye ve seramik frit üreticilerinden biri olan Gizem Frit’i satın alarak, üretim ve hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor.

 Ak-Kim Ebülten
Aylık Bültenlerimizin e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız buraya tıklayın.

Bilgi Toplumu Hizmetleri