Akkim İyi Gelecek"Yaşama kimya ile değer katmak" misyonuyla dünya çapında yenilik üreten, Akkök Holding bünyesinde Türkiye'nin öncü kimya şirketlerinden biri olarak, Akkim İyi Gelecek uzun dönem staj programıyla, genç yeteneklere kapılarını açarak işi işte öğrenmeleri için onlara büyük bir fırsat sunuyoruz.

Üniversitelerin farklı fakülte ve bölümlerinde okuyan veya alanlarında yüksek lisanslarına devam eden genç yetenekler, haftanın 3 günü işe gelmek şartıyla gerçek bir işe alım süreci ile programa seçildikten sonra 8 ay boyunca staj yaptıkları departmanlarda bir projede görev almaktadırlar.

2019 Kasım ayında ilk stajyerlerimizi işe alarak başlattığımız “Akkim İyi Gelecek” genç yetenek staj programıyla, başarılı ve yetenekli üniversite son sınıf veya yüksek lisans öğrencilerini, uzun dönemli bir staj deneyimi ile yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Akkim İyi Gelecek için başvurularınızı 15 Haziran-1 Eylül tarihleri arasında Linkedin, Kariyer.net ve websitemizden yapabilirsiniz.

Ak-Kim'de SürdürülebilirlikAk-Kim'de Sürdürülebilirlik
 

Ak-Kim Kimya, çevre ve yeryüzündeki tüm insanların yaşam kalitesini koruyarak ekonomik büyüme ve refah seviyesini yükseltmeyi hedefleyen, sürdürülebilir kalkınmayı önemseyen bir kurum olmuştur. Bu sebeple kurulduğu günden bugüne geliştirdiği yenilikçi ürünler ile hem insana hem de çevreye faydalı olabilecek çözümler sunmak için çalışmaktadır.

 Ak-Kim Kurumsal Video

Ak-Kim Avrupa’da şirket satın aldı
 

Ak-Kim, yıllık 20 milyon Euro ciroya sahip Alman kimya şirketi Dinox’u satın aldı. Ak-Kim Genel Müdürü Onur Kipri Dinox’un satın alınmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Ak-Kim’in ürünlerini tüm Avrupa’ya satan Dinox’un satın alınması işlemini tamamladık. Böylece Avrupa pazarına ve müşterilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz" dedi.

Ak-Kim Kimya, Gizem Frit ile büyüyor

Ak-Kim Kimya, dünyanın en büyük emaye ve seramik frit üreticilerinden biri olan Gizem Frit’i satın alarak, üretim ve hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor.

 Ak-Kim Ebülten
Aylık Bültenlerimizin e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız buraya tıklayın.

Bilgi Toplumu Hizmetleri