Onur Kipri köşe yazısı

Değerli iş ortaklarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarım, Yoğun bir gündem ve çalışma ile 2017 yılının da ilk yarısını geride bıraktık. Bölgesel ve global çalkantılar ve gerginlikler sürmekte. Her şeye rağmen işlerimizi geliştirmeyi, karlılığımı...

Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği Başkanı Timur Erk ile röportajımız

Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği Başkanı Timur Erk’ten özellikle kimya sektörünü kapsayan ekonomi, yatırım ve eğitim konuları hakkında bilgi aldık.

YALKİM OSB Başkanı Celal Özel ile röportajımız

Yalova Kompozit ve Kimya İhtisas Islah Organize Sanayi Bölgesi (YALKİM OSB) Başkanı Celal Özel ile OSB’ye giden süreç, yapılması gerekenler ve önlemler üzerine bir söyleşi yaptık

Ak-Kim’de Tedarik Zinciri Yönetimi ve Su Çözümleri Satış- Pazarlama konuları üzerine söyleşimiz

Ak-Kim’de direktör olarak görev yapan Burç Yıldırım ve ekibiyle tedarik zincirinin kapsadığı stratejik işleri ve yeni üstlendiği Su Çözümleri Satış Pazarlama Direktörlüğü rolünü konuştuk

Ak-Kim Güney Korelilerle İş Birliği Yapıyor

Ak-Kim, yenilikçi vizyonu ve sektöre öncülük eden yaklaşımları gereği nanoteknoloji gibi ileri teknoloji alanlarında yer almayı hedefliyor ve 2012 yılından beri bu alanlarda araştırmalar yapıyor

Ak-Kim 2. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarına Katıldı

Ak-Kim Kimya’nın ürün segmenti arasında yer alan; alkali ve alkali içermeyen püskürtme beton katkıları, yeraltına özel katkıları ve diğer ürün grupları fuarda tanıtıldı.

Ak-Kim Sailing Team, Atatürk Moda Yat Yarışında 4. Oldu

Bu yıl 23 Nisan’da ilk antrenmanlarına başlayan ‘Ak-Kim Sailing Team’, 17 Haziran’da gerçekleştirilen Atatürk Moda Yat Yarışı’na katıldı.

Ak-Kim'de SürdürülebilirlikAk-Kim'de Sürdürülebilirlik
 

Ak-Kim Kimya, çevre ve yeryüzündeki tüm insanların yaşam kalitesini koruyarak ekonomik büyüme ve refah seviyesini yükseltmeyi hedefleyen, sürdürülebilir kalkınmayı önemseyen bir kurum olmuştur. Bu sebeple kurulduğu günden bugüne geliştirdiği yenilikçi ürünler ile hem insana hem de çevreye faydalı olabilecek çözümler sunmak için çalışmaktadır.

 Ak-Kim Kurumsal Video

Ak-Kim Avrupa’da şirket satın aldı
 

Ak-Kim, yıllık 20 milyon Euro ciroya sahip Alman kimya şirketi Dinox’u satın aldı. Ak-Kim Genel Müdürü Onur Kipri Dinox’un satın alınmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Ak-Kim’in ürünlerini tüm Avrupa’ya satan Dinox’un satın alınması işlemini tamamladık. Böylece Avrupa pazarına ve müşterilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz" dedi.

Ak-Kim Kimya, Gizem Frit ile büyüyor

Ak-Kim Kimya, dünyanın en büyük emaye ve seramik frit üreticilerinden biri olan Gizem Frit’i satın alarak, üretim ve hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor.

 Ak-Kim Ebülten
Aylık Bültenlerimizin e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız buraya tıklayın.

Bilgi Toplumu Hizmetleri