Ak-Kim, Turquality’deAk-Kim, yaklaşık 9 ay süren Turquality Marka Destek Programı çalışmaları sonucunda T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından teşvik edilen dünyanın ilk ve tek markalaşma programı Turquality’ye kabul edildi.

Sadece 113 firmanın bulunduğu, herbirinin uluslararası pazarda, global bir oyuncu olması amacıyla ve “10 Yılda, 10 Dünya markası yaratmak” vizyonuyla oluşturulan bir destek platformu olan Turquality Programı dahilinde Ak-Kim; 5 yıl boyunca, fuar, reklam, marka promosyon ve tanıtım, yazılım lisans, basın ve halkla ilişkiler, yönetim danışmanlıkları, yurtdışı kira giderleri, sertifikasyon ve patent giderleri ile pazar araştırmaları çalışmalarında özel fırsatlara sahip olacak.

Ak-Kim'de SürdürülebilirlikAk-Kim'de Sürdürülebilirlik
 

Ak-Kim Kimya, çevre ve yeryüzündeki tüm insanların yaşam kalitesini koruyarak ekonomik büyüme ve refah seviyesini yükseltmeyi hedefleyen, sürdürülebilir kalkınmayı önemseyen bir kurum olmuştur. Bu sebeple kurulduğu günden bugüne geliştirdiği yenilikçi ürünler ile hem insana hem de çevreye faydalı olabilecek çözümler sunmak için çalışmaktadır.

 Ak-Kim Kurumsal Video

Ak-Kim Avrupa’da şirket satın aldı
 

Ak-Kim, yıllık 20 milyon Euro ciroya sahip Alman kimya şirketi Dinox’u satın aldı. Ak-Kim Genel Müdürü Onur Kipri Dinox’un satın alınmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Ak-Kim’in ürünlerini tüm Avrupa’ya satan Dinox’un satın alınması işlemini tamamladık. Böylece Avrupa pazarına ve müşterilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz" dedi.

Ak-Kim Kimya, Gizem Frit ile büyüyor

Ak-Kim Kimya, dünyanın en büyük emaye ve seramik frit üreticilerinden biri olan Gizem Frit’i satın alarak, üretim ve hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor.

 Ak-Kim Ebülten
Aylık Bültenlerimizin e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız buraya tıklayın.

Bilgi Toplumu Hizmetleri