Ak-Kim, IWE Fuarı’nda Su Çözümlerini TanıttıAk-Kim, 1-3 Eylül 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Türkiye’de su ve atık su teknolojileri konusuna odaklanmış ilk ve tek sektörel fuar olan İstanbul Water Expo’ya (IWE) katıldı.

Tüm sektör profesyonellerinin bir araya gelerek sektörün ihtiyaçlarını, sorunlarını ve çözüm önerilerini konuştuğu İstanbul Water Expo’da,Ak-Kim çevre dostu ve yenilikçi su çözümleri ile su arıtma kimyasallarını tanıttı.

Ak-Kim ultrafiltrasyon sistemleri için özel olarak tasarladığı, yüksek performanslı delikli elyaf bazlı membran modülünü de fuarda sergiledi.

Ak-Kim'de SürdürülebilirlikAk-Kim'de Sürdürülebilirlik
 

Ak-Kim Kimya, çevre ve yeryüzündeki tüm insanların yaşam kalitesini koruyarak ekonomik büyüme ve refah seviyesini yükseltmeyi hedefleyen, sürdürülebilir kalkınmayı önemseyen bir kurum olmuştur. Bu sebeple kurulduğu günden bugüne geliştirdiği yenilikçi ürünler ile hem insana hem de çevreye faydalı olabilecek çözümler sunmak için çalışmaktadır.

 Ak-Kim Kurumsal Video

Ak-Kim Avrupa’da şirket satın aldı
 

Ak-Kim, yıllık 20 milyon Euro ciroya sahip Alman kimya şirketi Dinox’u satın aldı. Ak-Kim Genel Müdürü Onur Kipri Dinox’un satın alınmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Ak-Kim’in ürünlerini tüm Avrupa’ya satan Dinox’un satın alınması işlemini tamamladık. Böylece Avrupa pazarına ve müşterilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz" dedi.

Ak-Kim Kimya, Gizem Frit ile büyüyor

Ak-Kim Kimya, dünyanın en büyük emaye ve seramik frit üreticilerinden biri olan Gizem Frit’i satın alarak, üretim ve hizmet alanını genişletmeyi hedefliyor.

 Ak-Kim Ebülten
Aylık Bültenlerimizin e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız buraya tıklayın.

Bilgi Toplumu Hizmetleri